Sužinokite, kiek jums kainuos saulės elektrinė ir koks bus jos atsiperkamumas pagal dabartinį suvartojamos elektros energijos kiekį.

Pasirinkite išlaidų tipą (EUR) arba (kWh):
Išlaidos (EUR/mėn) arba el. suvartojimas (kWh/mėn):
Tiekėjui mokama elektros kaina (EUR/kWh):
 
Rekomenduojama saulės elektrinės galia (kW):
Pirkimas
Saulės elektrinės kaina (EUR/kWh):
Visos saulės elektrinės kaina (EUR):
APVA skiriama kompensacinė išmoka (EUR):
Pradinė investicija atgavus kompensacinę išmoką (EUR):
Priežiūros kaina (EUR/mėn):
Taupymas (EUR/metus):
Atsipirkimo laikotarpis (metais):
Nauda per 25 metus (EUR):
Nuoma
Pradinė investicija (EUR):
Taupymas (EUR/metus):
Nauda per 25 metus (EUR):

Saulės parko skaičiuoklė – tai greitas ir patogus būdas sužinoti, kokios galios saulės parkas tinkamiausias Jūsų poreikiams. Tiesiog įveskite savo mėnesines elektros išlaidas arba per mėnesį suvartojamą elektros kiekį ir skaičiuoklė pateiks preliminarius duomenis. Jie padės įsivertinti ne tik reikiamą saulės elektrinės galią, bet ir šios kainą, saulės parko atsipirkimo laikotarpį bei kitus svarbius aspektus.

Sužinokite saulės parko atsiperkamumą ir sutaupomą sumą

Vertindama Jūsų pateiktus duomenis, saulės parko skaičiuoklė pateikia saulės elektrinės atsiperkamumą metais ir per mėnesį už elektros energiją sutaupomą sumą.

Įsivaizduokime, kad gyvenate bute. Remiantis Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos duomenimis, vidutiniškai viename bute per metus yra suvartojama apie 1200 kilovatvalandžių (kWh) elektros energijos, kas yra apie 100 kWh elektros energijos per mėnesį. Tokiu atveju, esant standartinei elektros energijos kainai (0,214 Eur/kWh), saulės parkas Jums atsipirktų per maždaug 6–7 metus ir leistų sutaupyti maždaug 180 Eur per metus.

Pasinaudokite mūsų saulės parko skaičiuokle ir sužinokite Jums tinkamiausios saulės elektrinės atsiperkamumą bei sumą, kurią galėtumėte sutaupyti.

Saulės parko kainos ir reikiamos galios apskaičiavimas

Saulės parko skaičiuoklė taip pat leidžia sužinoti preliminarią rekomenduojamos saulės elektrinės galią ir jos kainą.

Naudojantis aukščiau pateiktu pavyzdžiu, saulės elektrinė Jums kainuotų 1559,98 Eur, o jos galia būtų 1,2 kW. Vertinant saulės parko atsiperkamumą ir bendrą naudą, tokia investicija neatrodo didelė. Be to, verta atsižvelgti ir į Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) skiriamą kompensacinę išmoką, kuri leidžia susigrąžinti dalį investicijų. Taigi galiausiai Jūsų išlaidos dar labiau sumažėja.

Turite klausimų dėl saulės parko? Susisiekite su mumis – profesionaliai patarsime ir padėsime priimti pagrįstą sprendimą, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

DUK

Saulės parko skaičiuoklė

Kuo naudinga saulės parko skaičiuoklė?

Elektrinės parko skaičiuoklė – tai patogus įrankis, kuris leidžia Jums sužinoti:

  • rekomenduojamą saulės elektrinės galią (kW);
  • saulės parko kainą jį perkant;
  • APVA skiriamos kompensacinės išmokos dydį;
  • pradinės investicijos atgavus kompensacinę išmoką dydį;
    saulės parko priežiūros kainą;
  • per mėnesį už elektros energiją sutaupomą sumą;
    saulės parko atsipirkimo laikotarpį;
  • saulės parko nauda per 25 metus.

Jei Jums aktuali saulės parko nuoma, skaičiuoklė leis sužinoti, kiek tokiu būdu galėtumėte sutaupyti ir kokią naudą gautumėte per 25 metus.

Ką daryti, jeigu nežinau dalies informacijos, kurią reikia pateikti skaičiuoklėje?

Jei nežinote tikslių duomenų, galite pateikti preliminarius. Vis tiek gausite elektroninį laišką, kuriame bus pateiktas pasiūlymas pagal Jūsų nurodytus duomenis.

Jei reikia pagalbos pildant duomenis arba turite kokių nors klausimų, galite susisiekti su mumis telefonu ar el. paštu. Mielai Jums padėsime.

Mane tenkina saulės parko atsiperkamumas, kokie būtų kiti žingsniai?

Jeigu saulės parko skaičiuoklė pateikė Jums priimtiną pasiūlymą, susisiekite el. pašte nurodytais kontaktais. Mūsų konsultantai paruoš reikiamus dokumentus ir sutartį.