Saulės elektrinės skaičiuoklė

Dėl tvarumo ir darnesnės, švaresnės aplinkos, nuosavos jėgainės įrengimą renkasi vis daugiau žmonių. Žinoma, nusprendus įsirengti individualią saulės jėgainę, ne tik tausojama gamta, bet ir sumažinamos sąskaitos už elektros sunaudojimą. Dvejojantiems ar svarstantiems apie jėgainės įrengimą, saulės elektrinės skaičiuoklė leis greičiau priimti sprendimą ir sužinoti preliminarų projekto pasiūlymą.

Sužinokite elektrinės kainą ir galią

Saulės jėgainės skaičiuoklė leidžia sužinoti preliminarią jėgainės įrengimo kainą. Čia svarbiausia pateikti tikslius duomenis, pagal kuriuos suformuojamas individualus pasiūlymas. Šioje skaičiuoklėje reikia pateikti šiuos duomenis:

  1. Suvartojamos elektros energijos kiekį per mėnesį;
  2. vietą, kurioje bus montuojama saulės elektrinė;
  3. saulės modulių tipą;
  4. inverterių tipą;
  5. asmeninius kontaktus.

Tam, kad saulės elektrinės skaičiuoklė pateiktų kuo tikslesnį pasiūlymą, svarbu kuo tiksliau nurodyti duomenis. Pirmiausia, reikia pasirinkti vietą, kurioje bus įrengiama saulės jėgainė. Ji gali būti montuojama individualiai arba perkama iš saulės elektrinių parko. Svarbu paminėti, kad norint elektrinės iš saulės parko, reikia iš anksto rezervuoti vietą.

Jeigu jėgainę norite montuoti individualiai, reikia pasirinkti modulių tipus – standartiniai arba dvipusiai. Standartinio tipo moduliai montuojami ant gyvenamųjų namų stogų, ypač, šlaitinių, o dvipusiai – skirti montuoti ant žemės. Taip pat nurodykite ir modulių kryptį bei pasvirimo laipsnį. Nuo to priklausys, kiek elektros energijos galės pagaminti jėgainė.

Galiausiai, pasirinkite inverterio tipą – standartinis arba hibridinis. Vienas populiariausių pasirinkimų yra Sofar hibridinis inverteris. Tai itin sumanus pasirinkimas, nes dingus elektrai, šis inverteris automatiškai persijungia į salos režimą. Užpildžius visus šiuos duomenis, el. paštu atsiunčiamas asmeninis projekto pasiūlymas.

Norite gauti elektrinės pasiūlymą, tačiau kyla sunkumų pildant elektrinės skaičiuoklę? Susisiekite su mumis patogiausiu būdu – telefonu ar el. paštu. Mūsų specialistai pasiruošę padėti ir tinkamai užpildyti duomenis, pagal kuriuos gausite Jums palankiausią projekto pasiūlymą.

DUK

Saulės elektrinės skaičiuoklė

Kuo naudinga elektrinės galios ir kainos skaičiuoklė?

Elektrinės galios skaičiuoklė yra patogus įrankis, leidžiantis planuoti ir susidėlioti jėgainės planą. Šis įrankis leidžia apskaičiuoti reikiamų dalių įsigijimo ir jėgainės įrengimo išlaidas. Tiksliai užpildę elektrinės bei asmeninius duomenis, į nurodytą el. paštą gausite pasiūlymą. Jeigu pasiūlymas yra tinkamas, galėsite iš karto pasirašyti reikiamus dokumentus, jeigu ne – susisiekti nurodytais kontaktais.

Ar saulės jėgainės skaičiuoklė pateikia tikslias išlaidas?

Viskas priklauso nuo įvestų duomenų tikslumo. Kuo tikslesni duomenys suvedami į skaičiuoklę, tuo projekto pasiūlymas yra tikslesnis. Žinoma, kiekvienas projekto pasiūlymas vis dėlto yra individualus, nes nėra galimybės įvertinti šešėlių ir kitų niuansų. Galutinį pasiūlymą gali pateikti tik profesionalūs darbuotojai, įvertinę kiekvieną individualų atvejį atskirai.

Kokio tipo elektrinės kainą galima sužinoti skaičiuoklėje?

Elektrinės kainos skaičiuoklė gali pateikti tiek individualių, tiek saulės parkuose esančių jėgainių kainą. Jėgainės gali būti montuojamos tiek ant namo stogo, tiek ant žemės, tiek nutolusiame žemės sklype. Nutolusios saulės elektrinės skaičiuoklė leis apskaičiuoti ir įvertinti jėgainės įrengimą kitame žemės sklype ar saulės parkuose.

Ką daryti, jeigu nežinau dalies informacijos, kurią reikia pateikti skaičiuoklėje?

Užpildyti visus duomenis galima ir tiksliai, ir preliminariai. Bet kuriuo atveju gausite elektroninį laišką, kuriame bus pateiktas elektrinės projekto pasiūlymas pagal Jūsų nurodytus duomenis. Taip pat galite susisiekti su mumis Jums patogiu būdu – telefonu ar el. paštu. Mūsų komanda padės užpildyti duomenis ir atsakys į rūpimus klausimus.

Skaičiuoklėje pateiktas pasiūlymas mane tenkina, kokie būtų sekantys žingsniai?

Jeigu saulės jėgainės skaičiuoklė pateikė palankų pasiūlymą, susisiekite el. pašte nurodytais kontaktais. Konsultantai paruoš reikiamus projekto dokumentus ir sutartį. Jeigu norite įsirengti individualią saulės jėgainę, specialistai atvyks į vietą, išmatuos stogą, atsiųs suderinimui išdėstymą, saugiai sumontuos modulius ir prijungs inverterį. Tinkamai sumontuota elektrinės įranga leis saugiai ir sklandžiai naudotis saulės gaminama energija buityje.