Naujausias „ITP Solar“ 350 kW saulės parkas

Naujausias „ITP Solar“ 350 kW saulės parkas

„ITP Solar“ neseniai pristatė savo naujausią Kelmės rajone įkurtą modernų 350 kW galios saulės parką. Nuo 2024 m. sausio 22 d. veikiantis saulės parkas yra svarbus etapas siekiant tvarių energetikos sprendimų. Tačiau kas iš tikrųjų yra saulės parkas ir kokią naudą jis gali suteikti vartotojams?

Saulės parkai – kas tai?

Saulės parkai yra suformuoti iš novatoriškų technologinių įrenginių, skirtų neribotai saulės energijai panaudoti ir paversti švaria, atsinaujinančia elektros energija. Skirtingai nuo tradicinių iškastinio kuro šaltinių, saulės parkai yra tvari alternatyva, mažinanti neigiamą poveikį aplinkai ir kartu tenkinanti vis didėjantį elektros energijos poreikį.

Saulės parkas iš esmės yra didelio masto elektrinė, išsidėsčiusi didelėje teritorijoje, kurios dalį gali įsigyti arba išsinuomoti atskiri vartotojai. Šis unikalus modelis leidžia keliems vartotojams naudotis vieno saulės elektrinių parko teikiamais privalumais, todėl atsinaujinanti energija tampa prieinama platesniam žmonių ratui.

Kaip tai veikia?

Saulės parkas veikia gamindamas elektros energiją iš saulės šviesos ir tiekdamas ją į tinklą. Vartotojai, nusipirkę arba išsinuomoję dalį saulės parko, gali naudoti šią žaliąją energiją savo namams ar įmonėms. Išmanieji skaitikliai, įrengti tiek vartotojo patalpose, tiek saulės energijos parke, tiksliai fiksuoja suvartotos ir pagamintos elektros energijos kiekį, užtikrindami skaidrų atsiskaitymą ir veiksmingą energijos valdymą.

Investavimo į saulės parką nauda

  • DAUG PIGESNĖ ELEKTRA: Vienas iš svarbiausių saulės parkų privalumų - galimybė gerokai sutaupyti elektros energijos sąskaita. Saulės parko dalies įsigijimas vartotojams suteikia galimybę elektra naudotis gerokai mažesniu tarifu, palyginti su įprastiniais šaltiniais, o tai gali sumažinti mėnesines sąskaitas net iki trijų kartų.
  • DIDŽIULIS PRIEINAMUMAS: Visiškai nesvarbu, ar gyvenate nuosavame name, daugiabutyje, mieste ar kaime, vis tiek galite pasinaudoti saulės parko dalimi. Kol esate prisijungę prie elektros tinklo, galite naudotis saulės energijos teikiamais privalumais.
  • APLINKOS APSAUGA: Saulės energijos naudojimas veiksmingai sumažina šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją, taip pat prisidedant ir prie aplinkosauginio pėdsako mažinimo bei natūralių gamtos išteklių tausojimo.
  • NĖRA EKSPLOATACINĖS PRIEŽIŪROS: Skirtingai nuo individualių saulės elektrinių, saulės parkų priežiūrą atlieka specialistai, todėl vartotojams nebereikia rūpintis jų priežiūra. Nominalus priežiūros mokestis suteikia galimybę naudotis švaria, ekologiška elektros energija be jokių rūpesčių, kuriuos priešingu atveju galėtų kelti techninė priežiūra.

Kelmės rajone esančiame „ITP Solar“ 350 kW saulės parke įrengti aukščiausios klasės komponentai, įskaitant dvipusius „CanadianSolar“ modulius su 30 metų efektyvumo garantija ir „Sofar“ inverterius, galinčius pasigirti 360 kW galia. Kadangi pusė parko jau parduota, vartotojai raginami paskubėti, kad užsitikrintų savo dalį ir pradėtų naudotis atsinaujinančios energijos privalumais.

Per daugiau nei 20 metų sukaupta alternatyvios energijos sprendimų pritaikymo patirtis užtikrina, kad mūsų klientai gautų aukščiausios kokybės paslaugas ir finansinę paramą. Mes nepaliaujami stengiamės padėti vartotojams kuo sklandžiau pereiti prie žaliosios energijos, todėl pasirūpiname visų APVA (Aplinkos projektų valdymo agentūros) finansinei paramai gauti skirtų dokumentų sutvarkymu. APVA finansavimas saulės energijos parkams teikiamas iki 2024 m. vasario 29 d., taip papildomai skatinant vartotojus investuoti į atsinaujinančios energijos sprendimus.

Nepraleiskite progos tapti žaliosios ateities dalimi

Naujai pradėtas eksploatuoti „ITP Solar“ 350 kW saulės parkas yra svarbus žingsnis tvarios energetikos ateities link. Saulės parkai, panaudodami saulės galią ir siūlydami vartotojams nebrangią, ekologišką elektros energiją, atveria kelią švaresniam ir ekologiškesniam rytojui.