Norite tapti elektros energiją gaminančiu vartotoju, tačiau gyvenate daugiabutyje ar nuosavame name, kuriame nėra sumontuota saulės elektrinė?

Nuo šiol visiems, nekilnojamojo turto turintiems asmenims, bus suteikiama galimybė visoje Lietuvos teritorijoje savo reikmėms naudotis atsinaujinančia saulės šviesos energija. Tai reiškia, kad vartotojas galės pasistatyti, įsigyti arba išsinuomoti saulės elektrinę vienoje vietoje, o joje pagamintą energiją vartoti kitoje vietoje. Pavyzdžiui, gaminti elektros energiją privačiame žemės sklype Tauragės rajone, o suvartoti bute Kauno mieste. Svarbu ir tai, jog individualaus ar daugiabučio namo gyventojai galės įsigyti tik konkrečiai jiems reikalingos galios dalį saulės jėgainių parke pagal savo elektros energijos suvartojimo poreikį.

Elektros energijos suvartojimo ir pagaminimo schema

Saulės parko skaičiuoklė

Sužinokite, kiek jums kainuos saulės elektrinė ir koks bus jos atsiperkamumas pagal dabartinį suvartojamos elektros energijos kiekį. Nuoroda.

Rezervuoti saulės elektrinių parką

Tik dabar ir tik Jums - 100 kW saulės elektrinių parkas Tauragės rajone! Įsigykite norimos bei Jūsų elektros suvartojimą atitinkančios galios jėgainės dalį ir sumažinkite energijos suvartojimo išlaidas jau dabar.

Rezervacija atliekama žemiau nurodytais kontaktais:

✆ (+370) 663 69 999

✉ info@sauleselektrines.lt