Prekių krepšelis

Šiuo metu jūsų krepšelis tusčias.

0 prekių € 0.00


DĖMESIO - SKELBIAMA INFORMACIJA APIE FINANSAVIMO SKYRIMĄ JŪSŲ SAULĖS ELEKTRINEI !


Kovo 2 d. Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) paskelbė svarbią informaciją apie paraiškų vertinimą ir finansavimo skyrimą.
Taigi svarbiausi faktai:


  • Saulės elektrinių įrengimui arba įsigijimui namų ūkiuose vietoje planuotų 9 mln. Eur. bus skirta 15,54 mln. Eur. – šios lėšos rezervuotos daugiau nei 6700 gyventojų.
  • Senų ir neefektyvių katilų keitimui namų ūkiuose skiriamas taip pat didesnis finansavimas - vietoje planuotų 3 mln. Eur. bus skirta 9 mln. Eur. Šios lėšos rezervuotos daugiau nei 2900 gyventojų.
  • APVA iš viso sulaukė net 3034 prašymų finansuoti senų katilų keitimą, 5569 žmonės išreiškė norą tapti gaminančiais vartotojais, o 1552 pateikė paraiškas nutolusių gaminančių vartotojų priemonėms. Iš čia bendrai visiems, t. y.  9,7 tūkst. gyventojų planuojama išmokėti net 24,5 mln. Eur!
  • Planuojama iki kovo 5 d. per aplinkos projektų informacinę sistemą APVIS informuoti gyventojus, kuriems yra rezervuotos kompensacinės išmokos.
  • Finansavimas bus skirtas visiems pareiškėjams, kurie atitiko reikalavimus ir teisingai užpildė paraiškas.
  • Dalis paraiškų dėl saulės elektrinių neatitiko nustatytų kriterijų, taip pat buvo netiksliai užpildytos. Siekiant, kad kuo daugiau žmonių galėtų pasinaudoti finansinėmis galimybėmis, APVA kreipėsi į gyventojus, prašydama patikslinti paraiškas.
 

1 MW solar power plant on ground of Krekenavos agrofirma

 

Jeigu Jūsų paraiška buvo patvirtinta ir Jums skiriamas finansavimas, tuomet įsidiegti saulės elektrinę ir pateikti išlaidų kompensavimo prašymą privaloma  ne vėliau kaip per 9 mėn. nuo kvietimo pabaigos, t. y. iki 2020 m. spalio 31 d.


Sekantį etapą - saulės elektrinės montavimą - įgyvendins mūsų specialistų komanda! 

Susisiekime ->


 

 

Saulės parkų sprendimai individualiems bei daugiabučiams namams.
Plačiau skaitykite čia
 

 

Saulės elektrinių komplektai pilnai paruošti darbui. Elektrą galima naudoti tiek buities reikmėms, tiek pardavimui į elektros tinklus.
Prekes peržiūrėkite čia
 

 

Siūlome sudaryti sutartis saulės elektrinių priežiūrai.
Plačiau skaitykite čia
 2020 m. projektai
 


 

Naujuosius metus pradedame su pačiu didžiausiu projektu visoje UAB "Informacinių technologijų pasaulis" įmonės istorijoje - 1,3 MW saulės elektrine ant žemės UAB "Granulita" teritorijoje. Planuojama projekto įgyvendinimo pabaiga - birželio mėn. Daugiau nuotraukų jau netrukus!


Granulita2019 m. projektai 


 

UAB "Informacinių technologijų pasaulis" komanda 2019 metus pradėjo sėkmingai įgyvendinusi vieną stambiausių savo projektų - 1 MW saulės elektrinės ant žemės užbaigimą Kėdainiuose - UAB "Krekenavos agrofirmoje". 

 

 Elektros energija iš saulės


Kiekvieną dieną saulė pagamina didžiulius kiekius energijos. Mokslininkų teigimu, tai pats galingiausias energijos šaltinis Žemėje. Jie apskaičiavo, jog teorinis metinis pasaulio saulės energijos potencialas sudaro 900 000 000 TWh. Jis yra apie 60 kartų didesnis už teorinį metinį pasaulio vėjo energijos potencialą, apie 2 200 kartų — už teorinį metinį geoterminės energijos potencialą, 36 000 kartų — už hidroenergijos teorinius metinius potencialus. Tačiau didžioji dalis saulės energijos potencialo taip ir lieka nepanaudota.


Taip yra dėl kelių priežasčių: saulės energija yra plačiai išsisklaidžiusi, jos parametrai kinta plačiose ribose priklausomai nuo paros ir metų laiko. Anksčiau nesusidarė galimybių saulės energiją naudoti efektyviai. Tačiau laikai keitėsi, tobulėjo technologijos. Naudojantis pažangiausiomis technologijomis, realizuoti saulės energijos išteklius tampa vis lengviau. Užsienio šalyse energija, kurią išspinduliuoja saulė, jau ganėtinai seniai sėkmingai naudojama pastatų šildymui, karšto vandens ir elektros gamybai. Pavyzdžiui, JAV yra numačiusi, kad iki 2050 ši šalis 69% elektros energijos gaus iš saulės. JAV vejasi Indija, Kinija, kitos šalys. Lietuvoje taip pat vis labiau domimasi saulės energijos išteklių vertimo į elektros energiją galimybėmis.


Per metus Lietuvoje žemės paviršių pasiekia net apie 1 000 kWh/m2 saulės energijos. Naudoti saulės energiją įvairiuose mažos galios buities įrenginiuose: skaičiuokliuose, laikrodžiuose, žibintuvėliuose, jau seniai yra įprasta. Nuolat augant šilumos kainoms, mažėjant naftos, dujų, kietojo kuro ištekliams, sparčiai didėjant aplinkos užterštumui, ir Lietuvoje vis didesnis dėmesys yra skiriamas saulės energijai kaip alternatyviam energijos šaltiniui.


Europos atsinaujinančios energijos taryba (EREC) numato, kad 2040 m. pasaulyje didžiausią dalį – 27,4 proc. visos elektros energijos pagamins saulės elektrinės. Jie prognozuoja, kad po 30 metų net 82 proc. visos elektros energijos bus gaminama iš įvairių atsinaujinančių šaltinių, daugiausia iš saulės ir vėjo.